Блискавкозахист

Щодня по всій Землі спостерігається порядку 45.000 гроз. Які призводять до виходу з ладу електроприладів, пошкодження цілісності будівель і споруд, пожеж та загибелі людей.
Температура розряду блискавки становить 25.000 ° С!
Це у багато разів більше температури палаючого сірника, яким можна запалити дерево, пластик та інші матеріали. Загроза блискавки реальна, тому установка блискавкозахисту стала невід’ємною частиною інженерії заміського будинку. І сьогодні це не просто штир-громовідвід, а функціонально надійні системи.

Для чого потрібен захист від блискавок та вториних її проявів
Сучасна блискавко захист – це цілий комплекс з спец пристосувань і рішень технічного плану. Основне завдання – не пропустити удар блискавки до поверхонь – даху і стін будівлі, і відвести струм від спійманої блискавки до спеціальних заземлюючих пристроїв, які знаходяться в землі. Вірно виконаний блискавкозахист вбереже будівлю або споруду від виникнення пожежі, в разі потрапляння блискавки.
Особливості при проектуванні блискавкозахисту будівель і споруд
Запроектований нами проект блискавкозахисту ґрунтується на вимогах нормативних документів, що дозволяє нам розробляти комплексні рішення для захисту будівель від блискавок.

Фахівці самостійно проводять такі роботи:

  • розрахунок захисних характеристик грозозахисту об’єкта і площі забудови;
  • визначення необхідності захисту комунікацій і обладнання;
  • розробку плану облаштування грозозахистом, адаптованого до подальшого монтажу.