Домофонні системи

Домофони та відеодомофони:
Монтаж та свтановлення домофонів обслуговування домофонів та відеодомофонов. Сучасна людина відчуває себе по справжньому комфортною тільки тоді, якщо його життя і майно знаходиться в безпеці. Надійні металеві двері, складні замки, системи відеоспостереження – все це є сучасними стінами фортеці під назвою міська квартира або будинок.
Домофон – це ще один рубіж охоронної системи, здатний зупинити непрошеного гостя, забезпечити зв’язок і відео зображення (в тому випадку, якщо це відеодомофон).

Установка домофона – перший крок до безпеки
Міцні сталеві двері і надійні замки – це хороший інструмент безпеки. Але встановлення домофонів значно полегшує комунікацію з відвідувачем, а в разі монтажу в багатоквартирному будинку, позбавляє жителів від необхідності відкривати двері гостям. Дистанційно керований магнітний замок можна відкрити не виходячи з квартири.
Технічне поліпшення систем безпеки призвело до створення відеодомофонів, тому зараз найбільш популярна послуга встановлення домофонів з відеоспостереженням. Невідстаючи від передових технологій, в арсеналі компанії є найбільш популярні моделі домофонів за оптимальною ціною.

Встановлення домофона з відеоспостереженням

Домофон з відеоспостереженням (відеодомофон) – це обладнання, здатне передавати зображення і звук в реальному часі. Прийшовши відвідувач натиснувши кнопку виклику, активує надійну і якісну систему відеоспостереження і зв’язку. Мешканець будинку може побачити відвідувача, і визначити впускати його, або відмовити в доступі. Домофон – це найбільш поширена система безпеки житлового будинку, офісу, підприємств державних та приватних форм властності.
Професійний монтаж – запорука успішної роботи домофона
Значно перевага установки домофонів – це простота, оперативність і доступність. Наші менеджери проводять консультацію з клієнтом з метою визначення вимог до системи. Після обговорення всіх зауважень, фахівці нашої компанії рекомендують обладнання, яке найбільш підходить за якістю і вартістю. Команда професійних монтажників в обумовлений день проводять установку, підключення і перевірку домофонів.
Серед безлічі фірм, що пропонують послугу встановлення домофонуі, компанія здатна надати найповніший спектр послуг в цьому сегменті:

  • установку домофонів;
  • технічне обслуговування та ремонт домофонів;
  • установку малоабонентських відеодомофонів;
  • обслуговування і ремонт відеодомофонів;

Будь-яке обладнання безпеки вимагає регулярного огляду і техобслуговування. Надає окрему послугу моніторингу та обслуговування домофонів та відеодомофонів.