Розумний будинок

Комплексна автоматизація будинку дозволить Вам управляти всіма системами за допомогою багатофункціональних вимикачів, настінних панелей, смартфона або планшета, а також наддасть високий рівень комфорту, підтримуючи автоматично задані вами параметри температури, вологості і освітленості.

Освітлення

Система інтелектуального управління освітленням є однією з основних складових Розумного будинку. Автоматичне управління освітленістю приміщень в залежності від часу доби, положення штор і жалюзі, плавне регулювання інтенсивності освітлення, а також світлові сценарії є невід’ємною частиною сучасного житла.

Клімат

Все що Вам необхідно – це виставити значення температури, Розумний будинок буде автоматично управляти системами вентиляції і кондиціонування, радіаторами опалення і теплими підлогами, підтримуючи задані параметри температури і вологості.

Електроприводи

Електроприводи, суміщені з системами управління кліматом і освітленням дадуть Вам додатковий рівень комфорту.

Мультимедіа

Централізована система розподілу аудіо і відеосигналу дозволить Вам насолоджуватися улюбленими аудіо і відео треками на будь-яких джерелах в будь-якій частині будинку

Безпека

Системи відеоспостереження та домофони, інтегровані з Вашим смартфоном, а також системи захисту від протікання води і газу суттєво підвищать рівень безпеки Вашого будинку.