Охоронна сигналізація

Охоронна сигналізація – відмінно запобігає незаконному проникнення в приміщення. Крім того, обладнання здатне послужити хорошу службу і в разі крадіжки, дозволяючи ідентифікувати особу зловмисника. Якщо ви хочете підвищити рівень безпеки квартири / будинку / офісу / магазину / складу в ми до ваших послуг.
Функціональні переваги і особливості систем охоронної сигналізації

Устаткування виконує функції захисту майна від фактів вандалізму, крадіжки та інших правопорушень.

Замовити монтаж систем охоронної сигналізації варто по ряду причин:

Пристрої реагують на попередньо запрограмовані дії, в якості яких можна вибрати будь-які тривожні події: проникнення в приміщення, загоряння, рух по підконтрольній території, затоплення і т. Д.
Установка системи охоронної сигналізації не займає багато часу.
Функціонал варіюється: можна підібрати як високотехнологічні вироби, так і прості комплекти, вартість яких характеризується доступністю. Техніку можна запрограмувати на моментальний виклик загону поліції або швидкої допомоги, виклик абонента зі списку наданих власником нерухомості номерів і т. Д. При необхідності влаштування комбінуються з відеоспостереженням, що дозволяє миттєво відтворити відеосигнал на віддаленому моніторі.

Ефективність обладнання обумовлюється наступними параметрами:

  • заданої зоною;
  • числом секторів;
  • часом доби, протягом якого буде здійснюватися спостереження;
  • інших аспектів, встановлених в техніці.

Чому варто звернутися до нас

ТОВ «Системи захисту та безпеки» надає замовникам, які піклуються про свою безпеку, повний спектр професійних послуг. Ми пропонуємо монтаж охоронної сигналізації під ключ. Досвідчені фахівці підберуть оптимальний в вашому випадку комплект і встановлять його у відповідності з усіма нормами і регламентами. Ціна установки охоронної сигналізації за запитом, на основі надісланого технічного завдання.

Будь-яка техніка потребує регулярного техобслуговування, тому ми надаємо дану послугу для клієнтів. Скориставшись нашою допомогою, ви забезпечите коректну роботу пристосувань і надійний захист від вторгнень ззовні.